Başkent Etlik Ayvalı Sürcü Kursu Hakkımızda - Ankara Sürücü Kursu

İçeriğe git
+90 312 331 63 31 | +90 551 254 22 52
Başkent Etlik Ayvalı Sürücü Kursu
HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA
2011 yılında Ankara'da kurulan Başkent Etlik Ayvalı Sürücü kursu bölgedeki lider konumunu, lider kimliğini güncel teknolojiler, modern ararç altyapısı ve üst düzey eğitmen kadrosuyla korumaya devam ederken, her geçen gün başarısını daha ileriye taşımayı kendisine ilke edinmiş bir kurumdur.

Nicelik ve nitelik bakımından kalitesi yüksek, sürücü kursu eğitimine yardımcı SON MODEL malzemeleri, eğitim araçları ve similatörleri ile kursiyerlerine güvenli sürüş tekniklerini öğretmek, başka sürücülerin haklarına, önceliklerine ve çevreye saygılı, trafikte öz güven edinmiş sürücüler yetiştirmek öncelikli misyonumuzdur.

Başkent Etlik Ayvalı Sürücü kursu her eğitim döneminde müşteri memnuniyetini ticari kaygıların önünde tutarak, ehliyet eğitiminde kalitesiyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu çizginin korunması ve ileri taşınması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalırımızı devam ettirerek sektörümüzde marka olmak hedefimizdir.

Bunlarla birlikte, online hizmetler ile adaylarına internet platformu üzerinden bir sanal sürücü kursu oluşturmuş,sadece kursa gelerek değil web ortamında ehliyet dersi çalışma imkanı ve kendilerini test edebileceklerini sürücü kursu e-sınav uygulama hizmetlerini de kusiyerlerine sunmuştur.
başkent etlik ayvalı sürücü kursu hakkımzıda
İçeriğe dön